Türkçe
English
Arabic
Deutsch
Italian
Russian
Persian
Spanish
Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı
E-posta: info@demosfuar.com.tr
 

DÜNYA KAPI SEKTÖRÜ 10. KAPI FUARI ‘INDA BULUŞACAK

 

Dünya Kapı Sektörünün En Büyük ve Kapsamlı  Fuarı Türkiye'de Yapılıyor.

 

76 Ülkeden Profesyonel Ziyaretçi

Yurt içinden 18.086 kişinin ziyaretiyle rekor katılımın gerçekleştiği fuara yurt dışından 2.387 kişi ilgi gösterdi. 20.473 toplam ziyaretçi sayısına ulaşan Door Fair, Türkiye'nin dünyada bu sektördeki gelişimini gözler önüne serdi.

 

Özellikle Orta Doğu, Balkanlar ve Afrika ülkeleri, Kapı Fuarı'na büyük ilgi gösterdi. Bunların yanında Türki Cumhuriyetler olarak adlandırılan ülkelerden gelenler de Ağaç işleme ve kapı üretim makinalarının ticareti konusunda fuarda büyük alımlar gerçekleştirdi. Bu yıl ayrıca geçtiğimiz senelere oranla, Güney Amerika ülkeleri de organizasyona gelen ülkeler olarak dikkat çekti. Uluslararası boyutta ün kazanan organizasyon, ticaret hacmiyle ülke ekonomisine de büyük katkı sağladı. Ziyaretçi ülkeler şu şekilde sıralandı;

 

Afganistan, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, B.A.E., Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çad, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ermenistan, Fas, Fransa, Gambiya, Gana, Gine, Güney Afrika, Gürcistan, Hollanda, Hırvatistan, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, Japonya, Kamerun, Kanada,  Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, K.K.T.C., Libya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malezya, Mali, Malta, Meksika, Moldova, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Srilanka, Sudan, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Umman, Ürdün, Yemen ve Yunanistan.

 

En Büyük Kapı Ticaret Platformu

   

 

 

 2015 YILI SONUÇ RAPORU

 

 175 firmanın katılımcı olarak yer aldığı, 18.086 yerli, 2.387 yabancı ziyaretçinin 4 gün boyunca gezip ilgi gösterdiği 8.Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı; 15 - 18 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde, sektörün şimdiye kadar ki en ilgi çekici fuarı olarak Demos Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirildi.

 

Detaylar için Tıklayınız

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜCRETSİZ VIP DAVETİYE İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

KAPI FUARINA KATILIM İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

DÜNYA'NIN EN BÜYÜK KAPI FUARI İSTANBUL'DA

  Dünya'nın En Büyük Kapı Ticaret Platformu İstanbul'da

 

İstanbul Fuar Merkezi'nde toplamda 22.500 m²'lik kapalı alanda yapılan Uluslararası Kapı Fuarı, 2006 yılından bu yana Demos Fuarcılık tarafından düzenlenerek, sektördeki potansiyelin ve ticaret hacminin artmasını sağlamıştır. Bu büyük organizasyon ayrıca, kapı üretim ve ahşap işleme makinalarıyla da gerek ziyaretçiler gerekse de katılımcılar arasında büyük ilgi gördü.

 

2015 yılında 74 ilden ziyaretçi akınına uğrayan organizasyon, Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı adı altında dünyanın en büyük kapı ticaret platformu haline gelmiştir. 10. kez 14 - 17 Ocak 2016 tarihlerinde yine İstanbul Fuar Merkezi'nde yapılacak olan fuar, şimdiden onlarca katılımcının yerini ayırtmış olarak ziyaretçilerini beklemektedir.

 

Saygılarımızla,

Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.

 

 
Banner Değişim

Sitenize koymak istediğiniz banner'ı bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ tıklayınız, "Farklı Kaydet"i seçiniz ve orijinal haliyle GIF olarak kaydediniz. Daha sonra web sitenize GIF olarak yükleyiniz.

 

Banner'a vereceğiniz link: http://www.doorfair.com

 

180 x 121 px.
115 x120 px.

180 x 50 px.

250 x 69 px

 

 

 

 

 
2015 Fuarı

 

 

Foto Galeri

Katılımcı Listesi

 

 

 
Haber Bültenlerine Üye Ol
İsim soyisim
Eposta
 
 

 

 
Haberler
Bu guruba kayıtlı haber bulunamadı.
 

 

 

 

 

 

 

 

Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.S. © 2007 Her Hakkı Saklıdır.

Adres: Tekstilkent Sitesi 11 Blok No:48 Esenler / İSTANBUL / TÜRKİYE
E-Posta: info@demosfuar.com.tr

Tüm Fuar Organizatörleri Derneği Üyesidir.

 

web tasarim ankara
Web Tasarim